Rozwiń menu

Firma EXPON funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się sprzedażą namiotów reklamowych, handlowych oraz ogrodowych. Dystrybuowane przez nas namioty odznaczają się najwyższą jakością, solidnym wykonaniem oraz odpornością na różnorodne warunki atmosferyczne. Nasze namioty wykonane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje dużą wytrzymałość i funkcjonalność produktu. W naszej ofercie znajdują się również parasole, stoły handlowe oraz akcesoria.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania i atrakcyjne ceny. Każde zamówienie traktujemy w pełni indywidualnie, a dzięki elastycznemu podejściu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej zróżnicowane zlecenia. Posiadamy szerokie doświadczenie i wiedzę, która gwarantująe profesjonalną obsługę na etapie sprzedaży, dostawy oraz montażu dystrybuowanych przez nas produktów.

Naszym flagowym produktem są namioty reklamowe. Aby spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów współpracujemy z profesjonalnym studiem graficznym oraz drukarnią, gdzie wykonujemy specjalistyczne nadruki. Nasze obiekty reklamowe odzwierciedlają indywidualne oczekiwania klienta, stając się doskonałym elementem identyfikacji wizualnej każdej firmy.